2018-12-21

Konsultant projektu księgowość / Kraków

Soneta sp. z o.o.

Soneta Sp. z o.o. zajmuje się produkcją oprogramowania dla biznesu – enova365. System jest doceniony przez 12000 Klientów i dystrybuowany przez 254 Autoryzowanych Partnerów na terenie całej Polski. Podczas szesnastoletniej historii Firmy, jej misją jest dążenie do innowacyjności poprzez wykorzystywanie najnowszych technologii oraz tworzenie nowatorskich rozwiązań dla biznesu.

Soneta jest Złotym Partnerem firmy Microsoft. Firma posiada ugruntowaną pozycję na polskim rynku oprogramowania, jest cenionym partnerem biznesowym, a także pewnym Pracodawcą.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (mile widziane ekonomiczne lub informatyczne)
  • znajomość zagadnień księgowych (plan kont, rejestr VAT, kasa/bank, rozrachunki, deklaracje podatkowe, środki trwałe) lub kadrowo-płacowych (kadry, naliczanie wynagrodzeń)
  • doświadczenie w pracy z klientem- łatwość w prowadzeniu rozmów i umiejętność zwięzłego i jasnego wypowiadania się w formie pisemnej

Dodatkowym atutem będzie: znajomość systemu do zarządzania enova365, doświadczenie w pracy z systemami do zarządzania ERP lub w IT.

Obowiązki

  • zapewnienie wsparcia technicznego użytkownikom systemu ERP enova365
  • testowanie oraz udział w tworzeniu nowych wersji oprogramowania
  • prowadzenie szkoleń, tworzenie dokumentacji produktowej

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • szkolenia produktowe oraz pełne wsparcie merytoryczne
  • długoterminową współpracę
  • współpracę z doświadczonymi specjalistami
  • możliwość awansu zawodowego oraz rozwoju osobistego w obszarach działalności firmy
  • rozwój w kierunku programowania
  • dostęp do nowoczesnych technologii
  • realny wpływ na kształt tworzonego oprogramowania
  • partnerskie relacje w zespole i dobrą atmosferę
  • po okresie próbnym ubezpieczenie medyczne i pakiet sportowy
  • nowoczesne biuro wraz z kuchnią zaopatrzoną w zapas kawy i innych napojów
  • parking samochodowy i rowerowy

Jak aplikować

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV (w języku polskim) poprzez stronę:

Stanowisko Konsultant projektu księgowość Pracodawca Soneta sp. z o.o. Miejsce pracy: Kraków Typ oferty: Oferta pracy Opublikowano: 21 grudnia 2018 14:00 Koniec rekrutacji: 31 stycznia 2019 22:13 Link: Więcej informacji